KARAKALEM İMGESEL RESİM FİYAT VE SİPARİŞ

KARAKALEM PORTRE SİPARİŞ VE KARAKALEM PORTRE FİYAT İMGESEL


KARAKALEM İMGESEL RESİM SİPARİŞ SÜRECİ


1-) Whatsapp (+90 538 254 39 69) ya da Mail yoluyla çizmemizi istediğiniz karakalem portrenin siparişini veriyorsunuz.

2-) Fotoğrafınızın kalitesini ve diğer şeyleri kontrol ettikten sonra size geri dönüş yapıyoruz. Göndereceğimiz Garanti Bankası Hesabına güvenlik politikamız gereğince sizi ve kendimizi korumak için 25 TL'lik bir ön ödeme alıp resminize başlıyoruz.

3-) Resminizin ödemesini GARANTİ BANKASI hesap numaralarımıza online bankacılık kullanıyorsanız Havale/EFT ( Daha basit ve masrafsız olmasından dolayı önerdiğimiz yöntem.) ya da diğer bir yöntem olan TÜM GARANTİ BANKASI ATM’lerini kullanarak kartsız işlemler kısmından kolaylıkla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

4-) Karakalem çiziminiz ortalama 2-3 iş günü içerisinde tamamlanır.

5-) Çizimi bitmiş resimler kargolanmadan önce son onayı almak için fotoğrafı çekilerek size mail yolu ile gönderilir. Böylece beğenilmeyen ve ya değiştirilmesini istediğiniz bir kısım varsa , ressamımız tarafından son kez incelikle rötuş edilir.

6-) Ödemenin diğer kısmı ödendikten sonra, ücreti bizim tarafımızdan karşılanan Yurtiçi ya da Aras kargo ile ileri korunaklı ve güvenilir özel rulo tüp içinde ( Bu resmi asla buruşturmaz, ezmez ve bozmaz. ) kargolanır. Bu sistem diğer düz paketlemede ki ezilme, yırtılma ve buruşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için güvenlik politikamızca tercih edilmiştir. 

7-) Kargonuzu tarafınıza göndereceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilmeniz için, kargolandıktan hemen sonra mail adresinize yollanır.

** Shopier ile kredi ya da banka kartı ile 5 dk içerisinde kolayca alabilirsiniz. Mastercard, Visa ve Maestro ile peşin ya da 3, 6, 9 ve 12 ay taksit imkanı ile alabilirsiniz. Eğer Shopier ile almak istiyorsanız lütfen belirtiniz.

Çizilen Resimleri Çerçeveli Mi Gönderiyorsunuz ?


 Hediyelik Karakalem Güvenlik Politikamız gereğince, çerçeve camının kargoda zarar görme olasılığından ve çerçeve kalitesi, renk, kalınlığı ve fiyat uygunluğu gibi değişken sebeplerden dolayı müşterilerimize bırakıyoruz.


Kargo Ücretli Mi ?


 Hayır, tüm siparişleriniz ÜCRETSİZ KARGO ile adresinize gönderilir. Kargo için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

* Eğer başka sorularınız var ise bizimle iletişime geçebilir ya da sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

*Bunun yanında ana sayfamızdaki resimlere göz gezdirebilir ya da " Karakalem İmgesel Resim Nedir ? " adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.