SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişlerinizi WhatsApp ile verebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

   Resminizin ödemesini ,size ileteceğimiz GARANTİ BANKASI hesap numaralarımıza online bankacılık kullanıyorsanız Havale/EFT ( Daha basit ve masrafsız olmasından dolayı önerdiğimiz yöntem.) ya da diğer bir yöntem olan TÜM GARANTİ BANKASI ATM’lerini kullanarak kartsız işlemler kısmından kolaylıkla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
   Bunun yanında Shopier tarafından online bankacılık ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çizimleriniz kaç gün içerisinde tamamlanıyor ?

Çizimlerimiz ( Karakalem Portre ) iş yoğunluğumuza bağlı olmakla birlikte, ortalama 2-3 iş günü içerisinde tamamlanır. Ne yazık ki 1 gün içerisinde biter diyemiyoruz. Bunun sebebi resimlerinizi detaylı ve kaliteli yapmamız.

Kargo ücreti ne kadar ?

Kargo ücretleri kargo firmaları tarafından değişmektedir.

Kargo ne şekilde gelecek ?

Karakalem ya da renkli kalem resim siparişiniz ileri korunaklı ve güvenilir özel rulo kalıbın içinde ( Bu resmi asla buruşturmaz, ezmez ve bozmaz, kırıştırmaz. ) kargolanır. Bu sistem diğer düz paketlemede ki ezilme, yırtılma ve buruşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için güvenlik politikamızca tercih edilmiştir. Kargonuzu tarafınıza göndereceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Yapılan çizimleri kargolanmadan önce görmemiz mümkün mü ?

Tabi ki de.Çizimi bitmiş resimler kargolanmadan önce son onayı almak için fotoğrafı çekilerek size mail ya da whatsapp ile gönderilir. Böylece beğenilmeyen ve ya değiştirilmesini istediğiniz bir kısım varsa, ressamımız tarafından son kez incelikle rötuş edilir.

Çizilen resimleri çerçeveli mi gönderiyorsunuz ?

Güvenlik Politikamız gereğince, çerçeve camının kargoda zarar görme olasılığından ve çerçeve kalitesi, renk, kalınlığı  ve fiyat uygunluğu gibi değişken sebeplerden dolayı müşterilerimize bırakıyoruz.

Size güvenebilir miyiz ?

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenlik politikalarımız gereğince. Müşterilerimizin güvenini sağlamak için ön ödeme sistemini tercih ediyoruz. Çizime başlamadan önce 45TL'lik bir ön ödeme aldıktan sonra çizime başlıyoruz. Kargolanmadan önce ise ödemenin diğer kısmı yapılıyor. Bunun nedeni ise bizde dahil hiç bir insanın olmayan bir şey için bütün parayı yatırmak istemememiz. Ön ödeme almamızın nedeni ise bizim güvenliğimiz ve emeklerimizin boşa gitmemesi isteğidir.

Çizilen resimler tamamen el yapımı mı ?

Tüm resimlerimiz bu konuda profesyonel ressamımız tarafından tamamen el işçiliği ile üst seviye çizim teknikleri kullanılarak çizilmektedir. Herhangi bir bilgisayar yazılımı kullanılmamaktadır. 

İki farklı fotoğraf yan yana getirilerek çizilebilir mi?

Evet. Sizin istediğiniz şekil ve anlatım doğrultusunda. Bize göndereceğiniz birbirinden bağımsız iki fotoğraf ressamımız tarafından yan yana çizilebilmektedir.

Yıpranmış resimlerin çizimi yapılabilir mi ?

Elimizden geldiğince kadar resmin özgünlüğüne bağlı kalarak yıpranmış fotoğraflarınızın çizimleri yapıyoruz.