KARAKALEM PORTRE RESİM FİYAT VE SİPARİŞ

KARAKALEM PORTRE RESİM FİYAT LİSTESİ


Karakalem Portre Fiyat Listesi Tek Kişilik

Karakalem Portre Fiyat Listesi İki Kişilik


KARAKALEM PORTRE RESİM SİPARİŞ SÜRECİ


1-) Whatsapp (+90 543 408 91 51) yoluyla çizmemizi istediğiniz karakalem portrenin siparişini veriyorsunuz.

2-) Fotoğrafınızın kalitesini ve diğer şeyleri kontrol ettikten sonra size geri dönüş yapıyoruz. Göndereceğimiz Garanti Bankası Hesabına güvenlik politikamız gereğince sizi ve kendimizi korumak için ücretin yarısını ön ödeme alıp resminize başlıyoruz.

3-) Resminizin ödemesini GARANTİ BANKASI hesap numaralarımıza online bankacılık kullanıyorsanız Havale/EFT ( Daha basit ve masrafsız olmasından dolayı önerdiğimiz yöntem.) ya da diğer bir yöntem olan TÜM GARANTİ BANKASI ATM’lerini kullanarak kartsız işlemler kısmından kolaylıkla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

4-) Karakalem çiziminiz ortalama 2-3 iş günü içerisinde tamamlanır.

5-) Çizimi bitmiş resimler kargolanmadan önce son onayı almak için fotoğrafı çekilerek size mail yolu ile gönderilir. Böylece beğenilmeyen ve ya değiştirilmesini istediğiniz bir kısım varsa , ressamımız tarafından son kez incelikle rötuş edilir.

6-) Ödemenin diğer kısmı ödendikten sonra, ücreti bizim tarafımızdan karşılanan Yurtiçi ya da Aras kargo  ile ileri korunaklı ve güvenilir özel rulo tüp içinde ( Bu resmi asla buruşturmaz, ezmez ve bozmaz. ) kargolanır. Bu sistem diğer düz paketlemede ki ezilme, yırtılma ve buruşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için güvenlik politikamızca tercih edilmiştir. 

7-) Kargonuzu tarafınıza göndereceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilmeniz için, kargolandıktan hemen sonra size yollanır.


** Fotoğrafta İkiden fazla kişi var ise lütfen fiyat talep ediniz. 


Kargo Ücretli Mi ?


 Hayır, tüm siparişleriniz ÜCRETLİ KARGO ile adresinize gönderilir. Kargo için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

* Eğer başka sorularınız var ise bizimle iletişime geçebilir ya da sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

* Bunun yanında ana sayfamızdaki resimlere göz gezdirebilir ya da " Karakalem Portre Resim Nedir ? " adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

* Yurtdışına kargomuz vardır.

Ürün Kullanımı ?


 Aksi bir durum olmadıkça yaptığımız resimler el emeği olduğu için sitemize koyup sosyal medyalarımızda paylaşıyoruz. Eğer paylaşılmasını istemeyip özel nedenleriniz varsa lütfen belirtiniz. Belirttiğiniz takdirde resim veri tabanımızdan silinir asla hiçbir yerde paylaşılmaz. Gizlilik ve güvenlik bizim en önemli misyonumuzdur.

 Unutulmamalıdır ki yaptığımız resimleri paylaşmak bizim için bir onur ve mutluluk vericidir. Çünkü yaptığımız işin görülüp beğenilmesi bir sanatçı için en büyük onurlardan birisidir.