KARAKALEM PORTRE (PARLAYAN) RESİM FİYAT VE SİPARİŞ

KARAKALEM PORTRE RESİM FİYAT LİSTESİ


KARAKALEM PORTRE SİPARİŞ VE KARAKALEM PORTRE FİYATLARI


KARAKALEM PORTRE ( PARLAYAN )SİPARİŞ SÜRECİ


1-) Whatsapp (+90 543 408 91 51) ya da Mail yoluyla çizmemizi istediğiniz parlayan karakalem portrenin siparişini veriyorsunuz.

2-) Fotoğrafınızın kalitesini ve diğer şeyleri kontrol ettikten sonra size geri dönüş yapıyoruz. Göndereceğimiz Garanti Bankası Hesabına güvenlik politikamız gereğince sizi ve kendimizi korumak için ücretin yarısını ön ödeme alıp resminize başlıyoruz.

3-) Resminizin ödemesini GARANTİ BANKASI hesap numaralarımıza online bankacılık kullanıyorsanız Havale/EFT ( Daha basit ve masrafsız olmasından dolayı önerdiğimiz yöntem.) ya da diğer bir yöntem olan TÜM GARANTİ BANKASI ATM’lerini kullanarak kartsız işlemler kısmından kolaylıkla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

4-) Karakalem çiziminiz ortalama 2-3 iş günü içerisinde tamamlanır.

5-) Çizimi bitmiş resimler kargolanmadan önce son onayı almak için fotoğrafı çekilerek size mail yolu ile gönderilir. Böylece beğenilmeyen ve ya değiştirilmesini istediğiniz bir kısım varsa , ressamımız tarafından son kez incelikle rötuş edilir.

6-) Ödemenin diğer kısmı ödendikten sonra, ücreti bizim tarafımızdan karşılanan Yurtiçi kargo ile ileri korunaklı ve güvenilir özel rulo tüp içinde ( Bu resmi asla buruşturmaz, ezmez ve bozmaz. ) kargolanır. Bu sistem diğer düz paketlemede ki ezilme, yırtılma ve buruşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için güvenlik politikamızca tercih edilmiştir. 

7-) Kargonuzu tarafınıza göndereceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilmeniz için, kargolandıktan hemen sonra mail adresinize yollanır.


** Parlayan Renk Seçenekleri = Mavi, Turuncu, Sarı, Pembe, Yeşil, Mor, Turkuaz

** Sevdiklerinizin en özel küpeleri, kolyeleri, yüzükleri vb. gibi şeyleri çok özel boyalar ile parlatıp göz alıcı bir güzellik veriyoruz.  

Çizilen Resimleri Çerçeveli Mi Gönderiyorsunuz ?


 Hediyelik Karakalem Güvenlik Politikamız gereğince, çerçeve camının kargoda zarar görme olasılığından ve çerçeve kalitesi, renk, kalınlığı ve fiyat uygunluğu gibi değişken sebeplerden dolayı müşterilerimize bırakıyoruz.


Kargo Ücretli Mi ?


 Hayır, tüm siparişleriniz ÜCRETLİ KARGO ile adresinize gönderilir

* Eğer başka sorularınız var ise bizimle iletişime geçebilir ya da sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

*Bunun yanında ana sayfamızdaki resimlere göz gezdirebilir ya da " Karakalem Portre Resim Nedir ? " adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.